Aktuellt

Veckobrev, vecka 11

13.03.2016« Tillbaka

Veckobrev, vecka 11

Studerande:

Måndag

  • studentskrivningarna fortsätter måndag, onsdag och fredag i gymnastiksalen (på måndagen även i kansliet, vilket innebär att Johanna är ganska fast där), visa respekt åt examinanderna genom att vara tysta i matsalen
  • anmälan till allmän tent (20.4) öppnas på måndagen kl. 9 och stängs på fredagen kl. 15, lärarna BÖR kontaktas angående eventuella inlämningsuppgifter via wilma innan fredagen och inlämningsuppgifter BÖR lämnas in senast en vecka innan allmän tent, alltså 13.4, om inlämningsuppgifterna inte lämnas in innan deadline, gör läraren ingen allmän tent

Tisdag

  • Johanna på Blue Service-möte kl. 9- ca 10, Kristoffer rektor

Torsdag

  • Johanna på läroplansmöte kl. 14 framåt, Kristoffer rektor

Fredag

  • studeranderådsval ordnas under matrasten

Trevlig studievecka!